Muitas un akcīzes noliktava "Atlas"

Phone

Mūsu telefons
+371 67146231

Darba pieredze

Darba pieredze

Elektropreces

Viena no pirmajām preču grupām, kuru sāka apkalpot „ATLAS”. Labākā rekomendācija mūsu profesionālismam – darbs ar lielākajiem importētājiem. Tā, vairāku gadu garumā, mums Rīgā bija starpposma noliktava sadzīves elektrotehnikas tīklam „Eldorado”, kur veikaliem visā Krievijā tika komplektētas tiešās sortimenta piegādes. Tika izveidota programma uzskaites pēc artikuliem, caur kuru arī notika informācijas apmaiņa par kravu kustību un tika salīdzināti atlikumi. Autotransporta pasūtīšana, preču ievešana noliktavā un izvešana no noliktavas tika veikta pēc grafika. „ATLAS” aizstāvēja klienta intereses, savlaicīgi reaģējot uz Krievijas Federācijas likumu un preču kodu izmaiņām, kā arī piedāvājot atlaides uz atsevišķiem pakalpojumiem .

iMac

Mēbeles

Muitas noliktavas „ārzonas teritorijā” ir izdevīgi pārkraut un komplektēt mēbeles, jo vienas detaļas bojājums var izņemt no apgrozījuma veselu garnitūru. Klientam ir svarīgi, lai pēc ilgstoša pārvadājuma pa jūru „ATLAS” pieņemtu noliktavā, šķirotu un apstrādātu klienta preci. Tas padara minimālus importētāja zaudējumus, un šim nolūkam ir žāvēšanas aprīkojums, iespēja nodalīt bojātās detaļas līdz jaunu detaļu saņemšanai vai utilizācijai, uzglabāt preci slēgtā telpā ar īpašu temperatūras režīmu. Iepakojuma bojājuma apskate un konstatēšana kravas izkraušanas laikā palīdz atklāt defektus un preču iztrūkumus. „ATLAS” standarta mēbeļu pieņemšanas noteikumi ar etapveida fotofiksēšanu atvieglo darbu ar klienta pretenzijām. Bieži, saskaņā ar mūsu speciālistu ieteikumiem, piegādātāji veic iepakojuma izmaiņas, kas novērš lielas vērtības preces bojāšanos vai sabojāšanas iespējas. Nepieciešamības gadījumā „ATLAS” veic kravas pārpakošanu, lai klients būtu mierīgs par muitas kontroli un partijas piegādi nebojātā veidā līdz piegādes vietai NVS. „ATLAS” komplektētāju un krāvēju virtuozais darbs, kad autopiekabe piepildās kārtās un ļoti kompakti, samazina klienta transporta izdevumus uz produkcijas vienību.

Atpūtas krēsls

Apģērbs un apavi

Tādas markas kā Valentino, Nina Ricci, Paul & Joe tiek ievestas „ATLAS” apkurināmās noliktavās mazās partijās (pa 2-3 kastēm) no dažādām pasaules valstīm. Mēs pieņemam aviokravas no Amerikas, Japānas, Dienvidkorejas, Pakistānas, veicam iepakojuma veseluma kontroli, un, nepieciešamības gadījumā, arī skaita pārbaudi un preču daudzuma pārbaudi ar obligātu fotofiksāciju, operatīvi paziņojam par iztrūkumiem, lai klients veiktu nepieciešamos pasākumus pret piegādātāju. Mūsu ekspeditoriem tiek uzticēta kravu savākšana Eiropā un Ģenerālkravu pārvadājumi no Francijas, Itālijas un citiem modes centriem.

Kurpes

Akcīzes preces

Periodā pēc Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā alkohola aprites kontrole ir kļuvusi stingrāka, akcīzes marku vērtība tiek pielīdzināta precīzai atbilstībai produktam. Vēl rūpīgāka un sarežģītāka kļuva preču apstrāde noliktavā. Nesot atbildību gan pret Latvijas, gan Krievijas muitu par kravu noformēšanas precizitāti, ‘ATLAS” ir iekarojis autoritāti kā viena no labākajām akcīzes noliktavām. Mēs apstrādājam 70-80 automašīnas mēnesī un mums ir neierobežotas augšanas rezerves: apmācām jaunus darbiniekus, nomākam platības, palielinām partneru skaitu, kuri piedāvā transportu un loģistiku. Jaunā alkohola aplīmēšanas ar markām tehnoloģija paaugstināja darba efektivitāti par 70%, bet prasme iepakot produkciju un pareizi to iekraut pārvadājumam pa Krievijas ceļiem samazina tās sabojāšanas iespējas no iespējamiem 20% līdz nullei. 90% noliktavas klientu to izmanto pastāvīgi, gadu no gada palielinot apgrozījumu un sortimentu. Speciāla programma jebkurā mirklī sniedz informāciju par preci un tās kustību noliktavās, detalizēti par katru pozīciju, uz jebkuru datumu no arhīva sākot no 2009. gada. Šis pakalpojums iekļauts mūsu servisā, un tam ir liels pieprasījums.

Vīns

Negabarīta kravas

Kravas ar garumu līdz 10-12 m, augstumu līdz 2,5 m un svaru līdz 10 t „ATLAS” apstrādā projekta pārvadājuma ietvaros, kurš tiek plānots operatīvi – 2-3 stundās. Mums ir pieredze un kvalificēts personāls darbam ar poligrāfijas un industriālo aprīkojumu, mašīnu un agregātu, kā arī riteņtehnikas piegādi. Dažreiz vienreizēji pasūtījumi izveidojas par ilgtermiņa sadarbību. Pret nopietniem klientiem mums ir nopietna pieeja: regulārai kravai mēs sagatavojam ne tikai aprēķinu, bet arī pilnu servisa pamatojumu pat līdz standartu 3PL un 4PL un JIT (Just in time) izpildei. Kompānijas attīstās ar mūsu palīdzību: mēs sīki konsultējam tās visos muitas jautājumos, informējot par niansēm un „zemūdens akmeņiem”. Klientiem tas patīk.

Negabarīta preces

Stratēģiskās nozīmes preces

Tās ir preces, kuras ir licencējamas gan izvešanai, gan ievešanai ES – ieroči, speciālas vai divējādas nozīmes aprīkojums (civilais vai militārais), dubulta pielietojuma ķīmija. „ATLAS” ir licence šādai darbībai un tas pilnā mērā ir apguvis šo tehnoloģiju, iekļaujot īpašu uzglabāšanu, apģērbu, palīgierīces, drošības tehnikas noteikumu ievērošanu. Mēs saņemam un nosūtam konteinerus, dzelzceļa vagonus un kravas autotransportu no Baltijas valstīm uz Ukrainu, NVS valstīm un Krieviju to galīgajam saņēmējam.

Stratēģiskās nozīmes preces