Muitas un akcīzes noliktava "Atlas"

Phone

Mūsu telefons
+371 67146231

Jaunumi uzņēmuma iekšienē
un loģistikas nozarē

Таможенный и акцизный склад «ATLAS»

Veikali Krievijā, noliktava – Rīgā!

Kategorija: Prese

Interneta biznesa žurnāla „The Baltic Course” novembra numurā  ir publicēts raksts par mūsdienās aktuālu tēmu – Latvijas loma tranzīta kravu ceļā uz Krieviju. Šajā rakstā kompānijas „Atlas” valdes priekšsēdētājs Mihails Fridmans stāsta par Latvijas priekšrocībām, apkalpojot tranzīta preču plūsmas.

Pilna raksta versija interneta žurnālam „The Baltic Course” pieejama šeit: http://www.baltic-course.com/rus/zurnal_biznes_klass/?doc=83758

The Baltic Course: Mihails Fridmans
“Atlas” valdes priekšsēdētājs Mihails Fridmans

Jauna reklāma žurnālā “BalticOutlook”

Kategorija: Mūsu jaunumi

Loģistikas centra “Atlas” jaunā un kreatīvā reklāma ir apskatāma AirBaltic žurnāla “Baltic Outlook” oktobra (2013) numurā.

Logistics advertisement
“Atlas” reklāmas makets žurnālā “Baltic Outlook”

Reklāmas izveides process

Jaunās reklāmas izveides process izvērtās radošs un pietiekoši izaicinošs. Uzdevums bija sekojošs – reklāmas maketā skaidri, pēc iespējas vienkāršāk attēlot ne tikai mūsu darbības virzienu, bet arī individuālo pieeju katram klientam un mūsu konkurēt spējīgās priekšrocības. Kā arī vēlējāmies reklāmā parādīt preču klāstu, ar kuru ikdienā strādājam. Radošā procesa karstākajā mirklī, kā labu metaforu plašajam preču klāstam, ar kuru mēs strādājam, izvēlējāmies dažādus eksotiskus dzīvniekus (kuru pārvadāšanu vajadzības gadījumā varam nodrošināt), bet, izvērtējot dažādus argumentus, tomēr nolēmām reklāmas maketā izmantot plaša patēriņa preces, ar kurām ikdienā strādājam.

Logistics ad process
Reklāmas izveides process

Jauns mājaslapas dizains

Kategorija: Mūsu jaunumi

Mēs esam priecīgi paziņot, ka loģistikas centrs “ATLAS” ir spēris vēl vienu soli uzņēmuma attīstībā un klientu servisa uzlabošanas jomā: mēs esam izlaiduši jaunu mājaslapas versiju, kas piedāvā ērtu informācijas meklēšanu, aktuālāko informāciju par uzņēmumu. Mājaslapas adrese paliek tā pati: www.warehouse.lv

Jaunā versija piedāvā padziļinātu ieskatu mūsu vēsturē, piedāvātajos pakalpojumos un atspoguļo uzņēmuma darbību fotogrāfijās. Lai Jums patīkami un ērti lietot mūsu jauno mājaslapu!

Reklāma žurnālā “BalticOutlook”

Kategorija: Mūsu jaunumi

Kopš 1. jūlija 2013. gada Jūs varat ieraudzīt mūs reklāmu žurnālā “BalticOutlook”. Žurnāla galvenā auditorija ir AirBaltic pasažieri, kas šo drukāto mediju var apskatīt lidojumu laikā un paņemt līdzi, dodoties projām no lidostas. Žurnāla auditorija ir starptautiska līmeņa biznesa cilvēki, kas bieži veic pārlidojumus, dodoties uz biznesa sarunām vai kādiem citiem profesionāliem pasākumiem. Arī Jūs, pārlidojot no viena galapunkta uz otru, atveriet šo žunālu un atrodiet mūsu reklāmu.

Реклама в журнале BalticOutlook
“ATLAS” reklāmas makets “BalticOutlook” Jūlija (2103) numurā