Muitas un akcīzes noliktava "Atlas"

Phone

Mūsu telefons
+371 67146231

Uzņēmuma vēsture

Uzņēmuma vēsture:

2018

ATLAS izstrādājis Krievijas akcīzes nodokļa marku elektronisku uzskaites sistēmu

Šā gada pirmajā ceturksnī ATLAS’ā turpinās ievērojams tranzīta kravu plūsmas pieaugums uz Krieviju. Tomēr finanšu nozares sarežģītības Latvijā tādas kā banku finansējuma iztrūkums tranzīta jomā apdraud turpmāku tendences attīstību, kas izveidojās pagājušā gada vidū. ATLAS ir izstrādājis Krievijas akcīzes nodokļa marku elektronisku uzskaites sistēmu saskaņā ar ЕГАИС normatīviem. Sistēmas testēšana un pilnā mērā ieviešana ieplānota uz 2018. gada jūniju.

2017

Tranzīta kravu plūsmas struktūras izmaiņas

Muitas kravu uzglabāšanas apjomu samazināšana, apstrādājamo kravu apjomu palielināšana. Tranzīta kravu plūsmas uz Krieviju stabilizēšana. Akcīzes preču apstrādes apjoma palielināšana.

2016

ATLAS noliktavas jaudu modernizācija

Pāreja uz pilnīgu elektro-krāvēju izmantošanu. Noliktavas vadības elektroniskas sistēmas ieviešana. Pārdošanas nodaļas izveide.
Izdevumu samazināšana iepirkumu pārpalikuma gadījumā

2015

Krasas pārmaiņas loģistikas nozarē

Antikrievijas sankcijas un kontrsankcijas. ATLAS ir noturējis savas pozīcijas un katru klientu, ar ko līdz šim ir bijusi sadarbība, kaut arī tranzīta kravu apjomi kritās par 30%.

2014

Farmācijas loģistika

Jauna darbības virziens apgūšana — ATLAS saņēmis licenci, kas atļauj nodrošināt medikamentu pārvadājumus un apstrādi. Aizvien pieaug prasījumi pret farmācijas produkcijas pārvadātājiem, tāpēc darbs šajā nozarē prasa ne tikai augstu atbildību, bet arī nepārtrauktus tehnoloģiju un pakalpojumu uzlabojumus.

addiction-715731

Interneta veikalu noliktavas

Jauns pakalpojums – pilns komplekss online pārdošanas, ko piedāvā ATLAS. Mūsu pakalpojums, kas aktuāls un interesants interneta veikaliem un e-komercijas sektoram, iekļauj preču piegādi no piegādātāja uz ATLAS specializētām noliktavām, nepieciešamo apstrādi noliktavās un iekraušanu ar nosūtīšanu ala patērētājam.

Jauna līmeņa sasniegšana loģistikas drošības jautājumā

Sekojot jaunākajām pasaules tendencēm, mēs pievēršam lielu uzmanību mūsu darbības un klientu interešu aizsardzībai. ATLAS loģistiskā centra ekspeditora atbildība ir apdrošināta. Kravu pārvadājumu laikā mēs garantējam preču piegādi gala patērētājam vislabākajā kārtībā. Apdrošināšanas gadījuma situācijā klientam tiks nodrošināta zaudējumu un tēriņu kompensēšana.

2013

Noliktavu pirkšana

Noliktavas telpu iegāde ATLAS loģistikas centra īpašumā. Pašreiz uzņēmums ir pilnībā atteicies no platību nomas prakses, tādējādi nodrošinot visas nepieciešamas telpas efektīvam darbam, izmantojot pašu aktīvus.

Finanšu grupas partneru paplašināšana

Mūsu klientu ērtībām ATLAS piedāvā kreditēšanas programmu klienta apgrozījuma līdzekļiem pret noliktavas krājumu ķīlu, ko jau atbalstījušas 3 Eiropas bankas.

2012

Kompleksi loģistikas risinājumi

Loģistika “zem atslēgas” ir jauns pakalpojums, ko piedāvā ATLAS, iekļauj loģistikas risinājumu izstrādi un ieviešanu, ievērojot visas uzņēmējdarbības nianses. Viens no mūsu projektiem — liela mēbeļu importētāja noliktavas kompleksa organizēšana saskaņā ar specifikācijām un tā pamata prasībām kravas plūsmas apstrādei un uzglabāšanai. ATLAS centra speciālisti un profesionāļi no nulles palaiduši dzīvē noliktavas darbību, kas darbojas uz muitas licences pamata — sākot no telpu un platību nomas 5 000 m2 apmērā, līdz kvalificētu darbinieku atlasei, un beidzot ar pilnīgu kompleksa nodošanu ekspluatācijā.

warehouse

Personāla pieaugums

Līdz ar pārvadājumu apjoma pieaugumu ATLAS’ā paralēli notiek personāla un profesionāļu komandas paplašināšana un pieaugums. Precīzāk, Ekspedīcijas nodaļas darbinieku skaits pieaudzis par 2 reizēm, Dokumentu sagatavošanas un noformēšanas nodaļa turpina uzņemt jaunus profesionāļus, kā arī aktīvi attīstās Pārdošanas nodaļa.

Profesionālu kontaktu attīstība

Pārvadājumu ģeogrāfijas attīstīšana un jaunu loģistikas ķēžu būvniecība.

2011

Jaunas biroja telpas

Atverot vēl vienu muitas noliktavu un pārbraucot uz jaunām biroja telpām, „ATLAS” nodrošina klientiem jau 18 000 m2 noliktavu platību un 3 PL loģistikas servisu vienas kompānijas ietvaros. Tas ir svarīgs solis gan mums, gan mūsu klientiem. No šodienas mūsu adrese: Lubānas iela 76, Rīga, LV-1073, Latvija.

Новые офисные помещения

Fiskālā pārstāvja Eiropas Savienībā serviss

„ATLAS” sniedz fiskālā pārstāvja Eiropas Savienībā servisu, kas ļauj atlikt PVN samaksu līdz preču izlaišanai brīvam apgrozījumam.

Saņemam licenci darbam ar divējāda lietojuma kravām

Atlas saņem valsts izsniegtu licenci darbam ar divējāda lietojuma kravām.

2010

„ATLAS” – ĀED dalībnieks

„ATLAS” piedāvā klientiem Krievijas muitas brokera – ĀED dalībnieka – pakalpojumus.

Latvijas prezidenta oficiālā vizīte Krievijas Federācijā

„ATLAS” prezidents, LAFF viceprezidents Mihails Fridmans tika iekļauts valsts delegācijas sastāvā Latvijas prezidenta oficiālās vizītes laikā Krievijas Federācijā.

2007

Bureau Veritas Certification

„ATLAS” veiksmīgi ievieš pakalpojumu kvalitātes vadības sistēmu un saņem no Bureau Veritas Certification sertifikātu par atbilstību standartam ISO 9001:2000.

2006

Izstrādājam klienta apgrozāmo līdzekļu kreditēšanas sistēmu

Sadarbībā ar AS “Rietumu banka” kompānija „ATLAS” izstrādā klienta apgrozāmo līdzekļu kreditēšanas sistēmu pēc Eiropas likmēm ar noliktavu krājumu ķīlu Eiropas Savienībā. Uz trīspusēja līguma pamata noliktava apņemas pēc bankas pieprasījuma sniegt informāciju par kravas atlikumiem un veikt kravu izvešanu no noliktavas pēc bankas rīkojuma. Ar pārliecību par ķīlas kravas esamību, banka var regulēt klienta kredītlīnijas apjomu.

rietumu-history

2005

Atveram jaunu muitas noliktavu

Loģistikas centrs „ATLAS” paplašinās un atver jaunu muitas noliktavu Lubānas ielā 82, Rīgā, tiešā autoceļa uz Maskavu tuvumā, ar dzelzceļa pievedceļiem, 9 km attālumā no Rīgas jūras ostas.

Lubanas 82

Ieviešam pilnu kravu kustības elektronisko uzskaiti

„ATLAS” ievieš elektroniskas kartes produkcijas ievešanai un izvešanai no noliktavas un pilnu elektronisko kravu kustības uzskaiti, kas nodrošina operatīvu naudas plūsmas un faktisko krājumu analīzi pēc vairākiem parametriem. Preču uzskaite pēc artikuliem dod klientiem iespēju izdevumu optimizēšanai piegāžu, noliktavas un loģistikas vadīšanā.

2003

„ATLAS” saņem vietējās muitošanas atļauju

“ATLAS” viena no pirmajām muitas noliktavām saņem Valsts ieņēmumu dienesta atļauju visu muitas procedūru vietējai muitošanai un pilnvaras strādāt bez muitas klātbūtnes. Šajā sakarā tika izvērtēti finanšu rādītāji, galvojuma izmantošana uzglabāšanai un kompānijas reputācija.

2001

Izveidojam savu ekspedīcijas nodaļu

„ATLAS” noslēdz līgumus ar jūras līnijām Маersk, MSC un СМА, un organizē aģentu un partneru tīklu Dienvidaustrumāzijā, Amerikā un Ķīnā.

2000

„ATLAS” ievieš kravas kustības noliktavā uzskaites sistēmu pēc artikuliem, kura dod klientiem precīzu informāciju reālā laika režīmā un nodrošina kompānijas kontroli muitas iestādēm.

1999

Noslēdzam līgumu ar Krievijas sadzīves tehnikas tīklu „Eldorado”

„ATLAS” noslēdz līgumu ar Krievijas sadzīves elektronikas tīklu „Eldorado” par preču konsolidēšanu un partiju komplektēšanu tiešai piegādei uz Krievijas reģioniem.

Eldorado

Noslēdzam līgumu ar vadošo vīnu un alkoholisko dzērienu importētāju Krievijā – „Alianta Group”

„Alianta Group” – vadošais vīnu un alkoholisko dzērienu importētājs no 1993. gada. Kompānija bija mūsdienu Krievijas vīna tirgus pamatlicējs, un šodien tā ir viena no atzītākajiem līderiem.

Alianta group

1998

Akcīzes preču noliktavas atvēršana

„ATLAS” reģistrē akcīzes preču noliktavu darbam ar alkoholu un izstrādā precīzu tehnoloģiju produkcijas aplīmēšanai ar Krievijas akcīzes markām.

Акцизный склад

1995

Saņemam muitas brokera statusu

Loģistikas centrs „ATLAS” saņem muitas brokera statusu un noformē galvojumu tranzīta kravu noformēšanai un pārvadājumiem bez nodokļu nomaksas.

1994

Pirmā muitas noliktava

Loģistikas centrs „ATLAS” atver savu pirmo muitas noliktavu ar slēgtām un atklātām uzglabāšanas platībām.

Līdzdalība LAFF izveidē

„ATLAS” ir viens no Latvijas nacionālās kravas ekspeditor un loģistikas asociācijas LFF dibinātājiem (Latvian Association of Freight Forwarders and Logistics), bet kompānijas īpašnieks Mihails Fridmans kļūst par tās pastāvīgu viceprezidentu.

LAFF

1992

Transporta-loģistikas brenda „ATLAS” rašanās Latvijā

Tā veidotāji tieši piedalījās pēcpadomju ekonomikas pārveidošanā tirgus principos ar to preču daudzveidību, bija muitas izveidošanas liecinieki, piedalījās transporta, muitas un procedūru izstrādē.