Muitas un akcīzes noliktava "Atlas"

Phone

Mūsu telefons
+371 67146231

Atlas logistics noliktava

Esiet laipni aicināts
starptautiskā loģistikas centrā

Starptautisks loģistikas centrs

„ATLAS” ir viens no loģistikas un noliktavu biznesa pionieriem pēcpadomju laikā, un kurš no pirmajiem darba gadiem ir iekarojis un notur līdera pozīcijas savā nozarē. Kreativitāte un loģika, precīzs aprēķins un virzība uz attīstību ir mūsu firmas stila iezīmes. Uz mums paļaujas starptautiskā biznesa grandi, atrodot kompānijā „ATLAS” dabīgu Krievijas tirgus izpratni savienojumā ar Rietumu pedantiskumu.

Starptautisks loģistikas centrs

Plašs pakalpojumu spektrs

„ATLAS” pakalpojumu spektrs aptver visas nepieciešamības, kas saistītas ar preču pārvietošanu, uzglabāšanu un izplatīšanu Krievijā, Muitas Savienībā, Eiropā un aiz tās robežām. Mēs balstāmies uz pārbaudītiem partneriem visos kontinentos, veicot darbu gan saskaņā ar tiešajiem līgumiem, tā arī uz profesionālo sakaru pamata, kuri nodrošina dalību starptautiskajās organizācijās. „ATLAS” speciālisti ir piedalījušies Latvijas muitas un transporta likumdošanas izstrādē, un ir atzītas savas nozares autoritātes.

Pakalpojumi

Noliktavas 10'000m2

„ATLAS” noliktavu serviss ir tas, ar ko sākas mūsu vēsture. Mūsu serviss apmierina lielāko Krievijas importētāju stingrās prasības. Mēs strādājam gan ar standarta patēriņa precēm, gan ar ekskluzīvām, augstas vērtības un sarežģītām kravām, tai pat laikā atšķiramies ar pasūtījumu izpildes ātrumu un precizitāti. Šodienas muitas un akcīzes preču uzglabāšanas apjoms padara mūs par Baltijas noliktavu biznesa līderiem.

Noliktavas 15'000m2

Viss klientam

„ATLAS” darba pamats – partnerība, uzticība dotajam vārdam, klienta interešu prioritāte. Esam gatavi dalīties ar informāciju un know how biznesā, vienmēr piedāvājot mazliet labāku servisu, mazliet vairāk rūpju kā konkurenti. Mūsu klientu reputācija, viņu biznesa drošība mums ir ne mazāk svarīga par savu. Un šāda pieeja sevi attaisno jau 20 gadus.

Viss klientam

Mūsu personāls - mūsu zelts!

"ATLAS" ir augsti kvalificēts personāls, kam raksturīga augsta atbildība par uzticēto darbu. Daudzpakāpju instrumentāla un personāla tehnoloģisko procedūru kontrole nepieļauj kļūdas dokumentos vai preču partiju komplektēšanā. Mēs atbildam par preci pret Jums un mūsu valsti, tādēļ iekļūt mūsu kolektīvā ir tikpat grūti, kā iekārtoties darbā juvelierizstrādājumu veikalā!

Mūsu personāls - mūsu zelts!

Universāla kompānija

Ar vienādu rūpību mēs formējam gan vairāku desmitu nosaukumu preču masu partijas, gan nodrošinām vienreizējas, unikālas piegādes. Starp mūsu klientiem ir lieli elektronikas un sporta preču mazumtirdzniecības tīkli, modes brendi, alkohola izplatītāji un importētāji, mēbeļu mazumtirgotāji, automašīnu dīleri, kā arī industriālā un enerģētiskā aprīkojuma piegādātāji. Viņiem visiem tiek sniegta uzskaite pēc artikuliem izkraujot, uzglabājot un nosūtot preci.

Universāla kompānija

Uzziniet vairāk par mums

Uzņēmuma
vēsture

Darba
pieredze

Jaunumi
(blogs)