Fiskālais pārstāvis

Mūsu uzņēmumam ir Saimnieciskā operatora un Fiskālā pārstāvja statuss Latvijā. Šis statuss ļauj sniegt plašāku pakalpojumu klāstu gan ES rezidentu uzņēmumiem, gan ārpus ES rezidentiem, kas veic uzņēmējdarbību Latvijā. Fiskālā pārstāvība, kas pazīstama kā "nodokļu pārstāvniecība", ir svarīgs pakalpojums nerezidentu uzņēmumiem.

Jebkura ES reģistrēta vai nereģistrēta persona, veicot Latvijas Republikā ar darījumu nodokli apliekamās darbības (preču pirkšanas vai pārdošanas darījumus), nedrīkst reģistrēties Latvijas Republikā kā PVN maksātājs un izmantot savu fiskālo pārstāvi. , kurš pārstāvēs savas fiskālās intereses LR šādu operāciju laikā:

  • Preču izlaišana brīvam apgrozījumam ar tālāku preču piegādi galasaņēmējam citā Eiropas Savienības dalībvalstī;
  • Preču izlaišana brīvam apgrozījumam ar tālāku preču piegādi uz Latvijas iekšējo teritoriju;
  • Preču piegāde un pieņemšana Latvijas iekšējā teritorijā, ja šīs preces saņemtas tālākai izvešanai un novietotas noliktavā (tai skaitā muitas noliktavā vai akcīzes noliktavas preces),
  • Preču iegāde Eiropas Savienības teritorijā, ja šīs preces iegādātas ar mērķi tās izvest uz citām ārpus ES valstīm, preču izvietošana noliktavā (tai skaitā muitas noliktavā vai noliktavas akcīzes preces) un tās tālāku eksportu.

Ja rodas papildu jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums!

Tālrunis: +371 67146235  |  E-pasts: atlas@warehouse.lv