Noliktavas pakalpojumi

Uzņēmumā Atlas mēs saprotam efektīvas un drošas noliktavas izšķirošo lomu jūsu biznesa veiksmīgā darbībā. Mūsu vadošie noliktavas pakalpojumi ir izstrādāti, lai nodrošinātu jums nepieciešamo elastību, drošību un efektivitāti, lai efektīvi pārvaldītu savus krājumus. Izmantojot modernās iekārtas un loģistikas ekspertu komandu, mēs nodrošinām, ka jūsu preces tiek uzglabātas, apstrādātas un pārvaldītas ar vislielāko rūpību un profesionalitāti.

Muitas noliktava

Visaptverošs pakalpojumu komplekts mūsu muitas noliktavā. Optimāla izvēle uzņēmumiem, kas meklē uzticamu partneri, lai ar visaugstāko precizitātes un rūpības līmeni orientētos preču uzglabāšanas un izplatīšanas sarežģītās jomās.

Akcīzes preču noliktava

Mēs piedāvājam pielāgotus akcīzes noliktavas risinājumus, kas pielāgoti jūsu uzņēmuma unikālajām vajadzībām.

Tranzīts caur Latviju

Loģistikas centrs Atlas atrodas 9 km attālumā no Rīgas ostas un 16 km attālumā no lidostas, kas ir ērts tranzīta kravu konsolidēšanai no rietumiem uz austrumiem un pretējā virzienā caur Rīgu ar autotransportu, dzelzceļu, jūras vai gaisa transportu.

Mēs saprotam, ka katram uzņēmumam ir unikālas noliktavas vajadzības. Tāpēc mēs piedāvājam pielāgojamus risinājumus, kurus var pielāgot jūsu biznesam augot un attīstoties. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešamas īstermiņa uzglabāšanas iespējas vai ilgtermiņa noliktavas atbalsts, Atlas ir šeit, lai nodrošinātu jums elastību un mērogojamību, kas nepieciešama, lai attīstītos mūsdienu konkurences tirgū.

Sazinieties ar Atlas jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu noliktavas pakalpojumiem un to, kā mēs varam palīdzēt racionalizēt jūsu darbību. Mūsu komanda ir gatava atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem un piedāvāt jums pielāgotu risinājumu, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. 

Efektīva noliktavas apstrāde

No šķirošanas un paletēšanas līdz kvalitātes kontroles pārbaudēm mēs piedāvājam plašu noliktavas apstrādes pakalpojumu klāstu. Mūsu efektīvie procesi nodrošina, ka jūsu produkti ir gatavi izplatīšanai pēc iespējas īsākā laikā.

Reāllaika krājumu pārvaldība

Izmantojot mūsu operatīvos noliktavas grāmatvedības pakalpojumus, jums ir reāllaika piekļuve jūsu krājumu līmeņiem un kustībām. Mūsu sistēma sniedz jums ieskatu, kas jums nepieciešams, lai pieņemtu pārdomātus lēmumus par savām akcijām, palīdzot jums izvairīties no krājumu pārsniegšanas vai krājumu pārsniegšanas.

Atbilstība un regulējuma atbalsts

Pārvietošanās muitas un akcīzes noteikumu sarežģītībā var būt sarežģīta. Mūsu komanda labi pārzina vietējās un starptautiskās atbilstības prasības, nodrošinot, ka jūsu preces tiek uzglabātas un apstrādātas saskaņā ar visiem juridiskajiem standartiem.

Ja rodas papildu jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums!

Tālrunis: +371 67146235  |  E-pasts: atlas@warehouse.lv