Muitas noliktava

Atlas mēs lepojamies ar to, ka savā muitas noliktavā piedāvājam visaptverošu pakalpojumu komplektu. Ar vairāk nekā trīs gadu desmitu pieredzi kopš 1992. gada mēs esam pilnveidojuši savas zināšanas, lai nodrošinātu jums drošus, efektīvus un pilnībā atbilstošus noliktavas risinājumus. Mūsu muitas noliktava ir optimāla izvēle uzņēmumiem, kuri meklē uzticamu partneri, lai ar visaugstāko precizitātes un rūpības līmeni orientētos preču uzglabāšanas un izplatīšanas sarežģītās jomās.

Tranzīts caur Latviju

Loģistikas centrs „ATLAS” izvietots 9 km attālumā no Rīgas ostas un 16 km attālumā no Rīgas lidostas, kas ir ļoti ērti kravu konsolidēšanai, kuras tiek pārvadātas no Rietumiem uz Austrumiem un atpakaļ cauri Rīgai ar autotransportu, dzelzceļa, jūras un aviotransportu.

Galvenie pakalpojumi

 • Jūras konteineru iekraušana/izkraušana;
 • Transportlīdzekļu izkraušana/iekraušana;
 • Trešo valstu preču uzglabāšana muitas kontrolē;
 • Kravu uzglabāšana noliktavās un atklātās teritorijās;
 • Kravu apstrāde noliktavās;
 • Kravu konsolidēšana, šķirošana, komplektēšana un kravas sagatavošana nosūtīšanai;
 • Preču aprites elektroniskā uzskaite noliktavā;
 • Kravas pavaddokumentu sagatavošana.

Kravu apstrādes pakalpojumi

 • Kravu šķirošana un komplektēšana, paletēšana;
 • Marķēšana, pārpakošana un papildināšana ar instrukcijām un aprakstiem;
 • Kravu partiju komplektēšana un sagatavošana nosūtīšanai saskaņā ar klientu pasūtījumiem;
 • Bojāta preču iepakojuma atjaunošana vai jauna iepakojuma izgatavošana.

Pagaidu uzglabāšanas noliktava

Ja kravas tranzīta laikā nākamā muitas režīma noformēšanai pietrūkst ziņas par preci, ir iespēja izvietot preci pagaidu uzglabāšanas noliktavā līdz 20 dienām bez muitas deklarācijas noformēšanas. Dotais muitas režīms dod iespēju atbrīvot transporta līdzekli, izkraujot preci noliktavā, pārbaudīt nomenklatūras un preču svara atbilstību pavaddokumentiem, kā arī pieprasīt un saņemt no piegādātāja papildus dokumentus, kas nepieciešami nākamā muitas režīma piemērošanai.

Mums uzticas valsts un mūsu klienti

Kravu uzglabāšana muitas noliktavā atbilst Eiropas Savienības muitas normatīvu prasībām. Preces tiek uzglabātas īpašā muitas režīmā muitas kontrolē. Muitas noliktavas teritoriju apsargā speciāla apsardzes apakšvienība. Noliktavas ir aprīkotas ar mūsdienīgām apsardzes signalizācijas sistēmām. Katrai preces ievešanai un izvešanai tiek noformēts atbilstošs muitas režīms. Regulāri tiek veikta uzglabāšanā esošo kravu inventarizācija. Uzglabāšanai ievesto un izvedamo kravu uzskaite tiek veikta pēc muitas deklarāciju numuriem, pēc nomenklatūras, svara un preču vienību skaita. Preču sagatavošana nosūtīšanai un atlase tiek veikta saskaņā ar klientu pasūtījumiem, kurus apkalpojošais, augsti kvalificētais menedžeris un muitas speciālists noformē elektroniskā veidā saskaņā ar muitas un klienta prasībām.

Augsta darba precizitāte

Transporta līdzeklis tiek iekrauts un izkrauts materiāli atbildīgo personu – noliktavas pārziņa un automašīnas vadītāja – klātbūtnē, kas izslēdz kļūdas par preces daudzumu un sortimentu. Kravas izkraušanas laikā tiek veikta jebkura konstatētā preces iepakojuma bojājuma fotografēšana, un fotogrāfijas on-line režīmā tiek nosūtītas klientam lēmuma pieņemšanai par iepakojuma atvēršanu. Preču iekraušanas laikā transporta līdzeklī tiek veikta etapveida fotofiksācija. Tas nodrošina iekraušanas darbu kvalitātes kontroli, kurus veic augsti kvalificēti krāvēji, un kuru galvenais uzdevums ir nodrošināt pilnīgu preču saglabāšanu maksimāli izmantojot transporta līdzekļa ietilpību. Mūsu klienti ir pieraduši pie šādas kārtības un augstas darba precizitātes, un neekonomē uz iekraušanas/izkraušanas darbu kontroles operācijām, jo, dzenoties uz dempinga cenām, nākas ciest zaudējumus problēmu risināšanai, kas vairākkārt pārsniedz šķietamo ekonomiju.

Ja rodas papildu jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums!

Tālrunis: +371 67146235  |  E-pasts: atlas@warehouse.lv