Muitas brokeru pakalpojumi ES

Uzņēmumā Atlas mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam visaptverošus starpniecības pakalpojumus, kas veicina netraucētu starptautisko tirdzniecību jebkura lieluma uzņēmumiem. Ar plašu pieredzi un dziļu izpratni par muitas noteikumiem un procedūrām, mūsu brokeru komanda ir veltīta pārrobežu darījumu sarežģītības vienkāršošanai. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties eksportēt preces ārpus ES vai orientēties importa noteikumu sarežģītībā, mūsu pakalpojumi ir paredzēti, lai nodrošinātu atbilstību, samazinātu pienākumus un racionalizētu jūsu piegādes ķēdi.

Mēs apstrādājam visu nepieciešamo dokumentāciju un procedūras preču eksportēšanai ārpus ES vai izlaišanai brīvam apgrozījumam, nodrošinot, ka jūsu sūtījumi atbilst visiem attiecīgajiem noteikumiem un likumiem.

Nodokļu maksājumu atlikšanas iespējas

Naudas plūsma ir ļoti svarīga jebkuram biznesam. Mēs piedāvājam inovatīvus risinājumus, kas ļauj atlikt nodokļu maksājumus, nodrošinot jūsu uzņēmumam nepieciešamo finansiālo elastību, lai tas augtu un investētu citās kritiskās jomās.

Fiskālā pārstāvniecība

Pārvietošanās nodokļu saistību izpildē ārvalstu tirgos var būt sarežģīta. Mūsu fiskālās pārstāvniecības pakalpojumi ir pielāgoti, lai palīdzētu jums efektīvi pārvaldīt PVN un citas nodokļu prasības, nodrošinot atbilstību un optimizējot jūsu nodokļu pozīciju jebkurā tirgū.

Visaptveroši ekspedīcijas risinājumi

Mūsu starpniecības pakalpojumi sniedzas tālāk par muitas un nodokļu kārtošanu. Sniedzam ekspedīcijas pakalpojumus jebkura veida kravām, nodrošinot Jūsu preču transportēšanu no un uz jebkuru vietu pasaulē efektīvi un droši.

Licencēti muitas brokeri ES

Latvijas muitas dienests uztic mums pašiem noformēt muitas deklarācijas. Pakalpojums ir nepieciešams Eiropas kompānijām, kuras, izsniedzot pilnvaru kompānijai „ATLAS” importa muitas režīmu veikšanai, saņem iespēju nemaksāt pievienotās vērtības nodokli (PVN) uzreiz pie preču muitošanas Latvijā. Šādu pakalpojumu „ATLAS” sniedz arī nerezidentiem, kas iepērk preces Eiropas Savienībā, konsolidē tās Latvijā turpmākam eksportam un trešajām valstīm.

Pilns dokumentu noformēšanas serviss

  • Preču transporta dokumentu noformēšana – CMR, Carnet TIR, invoisi, iepakojuma lapas un kravas manifesti, sanitārie un veterinārie sertifikāti, izcelsmes sertifikāti;
  • Eksporta un importa kravu deklarēšana;
  • Kravu noformēšana iekšējās un robežas muitas iestādēs, tai skaitā ostā.

Vienkāršotā deklarēšana

Ja brīdī, kad Latvijas rezidents izlaiž preci brīvam apgrozījumam, pietrūkst kāds dokuments (piem., izcelsmes sertifikāts), mums ir iespēja veikt vienkāršoto deklarēšanu uz termiņu līdz 10 dienām. Dotā termiņa atlikšana dod iespēju mūsu pastāvīgajiem klientiem uzreiz saņemt kravu, bet galīgo muitas deklarāciju noformēt 10 dienu laikā pēc visu nepieciešamo dokumentu saņemšanas no piegādātāja.

Latvijas klientiem

Latvijas klientiem „ATLAS” nodrošina preču izlaišanu brīvam apgrozījumam ar savu galvojumu un atlikto muitas nodevu un nodokļu nomaksu. Ar nevainojamu reputāciju Latvijas Valsts ieņēmumu dienestā, „ATLAS”, saņemot no klienta precīzu, pilnu dokumentāciju un informāciju par preci, iesniedz to muitai kā klienta tiešais pārstāvis.

Ja rodas papildu jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums!

Tālrunis: +371 67146235  |  E-pasts: atlas@warehouse.lv