Mūsu Pieredze

Mēs esam apguvuši daudzveidīgu preču klāstu ar nepārspējamu precizitāti un rūpību. No elektroierīcēm līdz stratēģiskām precēm, mūsu pieredze ietver plašu nozaru klāstu un specializētas prasības. Katrs stāsts par transportēšanu un pārkraušanu atspoguļo mūsu apņemšanos sasniegt izcilību un klientu uzticību mums. Izmantojot Atlas, iegūstiet loģistikas pieredzes mantojumu, kas nodrošina, ka jūsu krava neatkarīgi no tā, cik unikāla ir, atrodas drošākajās rokās.

Elektropreces

Viena no pirmajām preču grupām, kuru sāka apkalpot „ATLAS”. Labākā rekomendācija mūsu profesionālismam – darbs ar lielākajiem importētājiem. Tā, vairāku gadu garumā, mums Rīgā bija starpposma noliktava sadzīves elektrotehnikas tīklam „Eldorado”, kur veikaliem visā Krievijā tika komplektētas tiešās sortimenta piegādes. Tika izveidota programma uzskaites pēc artikuliem, caur kuru arī notika informācijas apmaiņa par kravu kustību un tika salīdzināti atlikumi. Autotransporta pasūtīšana, preču ievešana noliktavā un izvešana no noliktavas tika veikta pēc grafika. „ATLAS” aizstāvēja klienta intereses, savlaicīgi reaģējot uz Krievijas Federācijas likumu un preču kodu izmaiņām, kā arī piedāvājot atlaides uz atsevišķiem pakalpojumiem.

Mēbeles

Muitas noliktavas „ārzonas teritorijā” ir izdevīgi pārkraut un komplektēt mēbeles, jo vienas detaļas bojājums var izņemt no apgrozījuma veselu garnitūru. Klientam ir svarīgi, lai pēc ilgstoša pārvadājuma pa jūru „ATLAS” pieņemtu noliktavā, šķirotu un apstrādātu klienta preci. Tas padara minimālus importētāja zaudējumus, un šim nolūkam ir žāvēšanas aprīkojums, iespēja nodalīt bojātās detaļas līdz jaunu detaļu saņemšanai vai utilizācijai, uzglabāt preci slēgtā telpā ar īpašu temperatūras režīmu. Iepakojuma bojājuma apskate un konstatēšana kravas izkraušanas laikā palīdz atklāt defektus un preču iztrūkumus. „ATLAS” standarta mēbeļu pieņemšanas noteikumi ar etapveida fotofiksēšanu atvieglo darbu ar klienta pretenzijām. Bieži, saskaņā ar mūsu speciālistu ieteikumiem, piegādātāji veic iepakojuma izmaiņas, kas novērš lielas vērtības preces bojāšanos vai sabojāšanas iespējas. Nepieciešamības gadījumā „ATLAS” veic kravas pārpakošanu, lai klients būtu mierīgs par muitas kontroli un partijas piegādi nebojātā veidā līdz piegādes vietai NVS. „ATLAS” komplektētāju un krāvēju virtuozais darbs, kad autopiekabe piepildās kārtās un ļoti kompakti, samazina klienta transporta izdevumus uz produkcijas vienību.

Apģērbs un apavi

Tādas markas kā Valentino, Nina Ricci, Paul & Joe tiek ievestas „ATLAS” apkurināmās noliktavās mazās partijās (pa 2-3 kastēm) no dažādām pasaules valstīm. Mēs pieņemam aviokravas no Amerikas, Japānas, Dienvidkorejas, Pakistānas, veicam iepakojuma veseluma kontroli, un, nepieciešamības gadījumā, arī skaita pārbaudi un preču daudzuma pārbaudi ar obligātu fotofiksāciju, operatīvi paziņojam par iztrūkumiem, lai klients veiktu nepieciešamos pasākumus pret piegādātāju. Mūsu ekspeditoriem tiek uzticēta kravu savākšana Eiropā un Ģenerālkravu pārvadājumi no Francijas, Itālijas un citiem modes centriem.

Akcīzes preces

Periodā pēc Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā alkohola aprites kontrole ir kļuvusi stingrāka, akcīzes marku vērtība tiek pielīdzināta precīzai atbilstībai produktam. Vēl rūpīgāka un sarežģītāka kļuva preču apstrāde noliktavā. Nesot atbildību gan pret Latvijas, gan Krievijas muitu par kravu noformēšanas precizitāti, ‘ATLAS” ir iekarojis autoritāti kā viena no labākajām akcīzes noliktavām. Mēs apstrādājam 70-80 automašīnas mēnesī un mums ir neierobežotas augšanas rezerves: apmācām jaunus darbiniekus, nomākam platības, palielinām partneru skaitu, kuri piedāvā transportu un loģistiku. Jaunā alkohola aplīmēšanas ar markām tehnoloģija paaugstināja darba efektivitāti par 70%, bet prasme iepakot produkciju un pareizi to iekraut pārvadājumam pa Krievijas ceļiem samazina tās sabojāšanas iespējas no iespējamiem 20% līdz nullei. 90% noliktavas klientu to izmanto pastāvīgi, gadu no gada palielinot apgrozījumu un sortimentu. Speciāla programma jebkurā mirklī sniedz informāciju par preci un tās kustību noliktavās, detalizēti par katru pozīciju, uz jebkuru datumu no arhīva sākot no 2009. gada. Šis pakalpojums iekļauts mūsu servisā, un tam ir liels pieprasījums.

Ja rodas papildu jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums!

Tālrunis: +371 67146235  |  E-pasts: atlas@warehouse.lv