Jūras kravu pārvadājumi

Atlas Loģistikas centrā piedāvā jums pasauli ar mūsu visaptverošajiem konteineru pārvadāšanas pakalpojumiem. Mūsu stratēģiskā piekļuve galvenajiem kuģniecības maršrutiem un pieredzējušu aģentu tīkls visā pasaulē nodrošina, ka jūsu krava tiek apstrādāta ar vislielāko rūpību un profesionalitāti. No savlaicīgas izbraukšanas līdz drošai ierašanās brīdim Atlas ir jūsu uzticamais partneris starptautisko konteineru pārvadājumu sarežģījumu risināšanā.

Jūras kravu pārvadājumu pakalpojumu komplekss:

  • Konteineru pārvadājumi ar 20', 40', un 40' High-Cube konteineriem, kā arī nestandarta kravu pārvadājumi ar speciāliem Flat Rack un Open Top konteineriem. Konteineru apstrāde ostās;
  • Multimodālie (konteiners/autotransports, konteiners/dzelzceļš u.tml.) pārvadājumi caur Hamburgas, Brēmerhāfenes, Roterdamas, Antverpenes u.c. ostām;
  • Multimodālie (konteiners/autotransports, konteiners/dzelzceļš u.tml.) pārvadājumi caur Hamburgas, Brēmerhāfenes, Roterdamas, Antverpenes u.c. ostām.

Jūras kravu pārvadājumi

Izdevīgs ģeogrāfiskais novietojums un piekļuve Baltijas jūrai padara kompāniju „Atlas” par lielāko izplatītāju bāzi importētājiem no Krievijas un NVS valstīm. Mūsu kompānijai ir kontakti ar virkni jūras konteineru līnijām, kā arī aģentu tīkls Eiropā, ASV, NVS valstīs un Tālo Austrumu valstīs, kas ļauj piedāvāt mūsu klientiem pašus izdevīgākos nosacījumus gan termiņos, gan cenas ziņā. Caur Rīgas, Klaipēdas vai Hamburgas ostām organizējam kvalificētu kravu pārvadājumus pa jūru no/uz jebkuru pasaules valsti.

Ja rodas papildu jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums!

Tālrunis: +371 67146235  |  E-pasts: atlas@warehouse.lv