Auto kravu pārvadājumi

Pārvietojieties pa starptautiskās tirdzniecības ceļiem, izmantojot Atlas Logistics Center Auto Transporta pakalpojumus. Mūsu centība nodrošināt uzticamību un elastību mūs izceļ, jo mēs nodrošinām, ka jūsu kravas ceļojums pa Rietumeiropu, Centrāleiropu un Austrumeiropu, Skandināviju, Krieviju un NVS valstīm ir nevainojams un efektīvs. Mūsu prasmīgā komanda nenogurstoši strādā, lai plānotu labākos maršrutus un izvēlētos ideālus transportlīdzekļus, kas pielāgoti jūsu preču vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par pilnu kravu vai daļēju sūtījumu, mūsu pakalpojums no durvīm līdz durvīm iemieso Atlas solījumu: piegādāt preces laikā un katru reizi ar precizitāti, kādu jūsu uzņēmums ir pelnījis.

Auto kravu pārvadājumi

Kompānijas „ATLAS” auto kravu pārvadājumu nodaļa specializējas starptautiskajos autotransporta pārvadājumos starp Rietumeiropas, Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīm, Skandināviju, Krieviju un NVS valstīm. Mēs nevis vienkārši piegādājam kravu, bet nodrošinām optimālā pārvadājuma maršruta un shēmas plānošanu, atrodam vispiemērotāko autotransportu atkarībā no kravas tipa un klienta prasībām.

Priekšrocības sadarbojoties ar „Atlas”

Galvenās priekšrocības, pārvadājot kravu ar autotransportu, ir saistītas ar iespēju kravu piegādāt “no durvīm līdz durvīm”, izdarīt to jebkurā laikā un visos virzienos, kas ļauj minimizēt riskus un samazināt transportēšanas izmaksas. Augsta manevrēšanas iespēja, kravas piegādes ātrums, optimālā kustības maršruta sastādīšana, transporta ritošā sastāva izvēles brīvība – tas viss padara starptautiskos autotransporta pārvadājumus par lielisku izvēli vairumam mūsu klientu.

Auto kravu pārvadājumu pakalpojumu komplekss:

  • Pilnas un daļējas iekraušanas jebkuros Eiropas un Krievijas teritorijas virzienos;
  • Konteineru piegāde no Latvijas ostām uz Krieviju, NVS valstīm un Baltijas valstīm;
  • Droši līgumi kravu pārvadājumiem;
  • Optimālā transporta izvēle;
  • Precizitāte, iekraušanas un piegādes termiņu ievērošana;
  • Negabarīta auto kravu pārvadājumi.
  • Papildus apdrošināšana kravai.
Ja rodas papildu jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums!

Tālrunis: +371 67146235  |  E-pasts: atlas@warehouse.lv