Kravu Pārvadājumi

Atlas loģistikas centrā mēs saprotam globālās tirdzniecības sarežģītību. Mūsu kravu ekspedīcijas pakalpojums ir izstrādāts, lai racionalizētu jūsu nosūtīšanas procesu, piedāvājot netraucētu un efektīvu ceļu jūsu precēm no izcelsmes vietas līdz galamērķim. Neatkarīgi no tā, vai tā ir koordinācija ar starptautiskajiem pārvadātājiem vai muitošanas sarežģītības pārvaldīšana, mūsu ekspertu komanda ir apņēmusies nodrošināt, lai jūsu krava nonāk laikā un ideālā stāvoklī. Izmantojot Atlas, jūs ne tikai pārvietojat kravu; jūs virzāt savu biznesu uz priekšu.

Konsolidētās kravas

Paaugstināta autopārvadājumu maršrutu meistarība, pieredze darbā ar atkritumiem, pastāvīgs darbs ar vairāk nekā simts uzticamiem partneriem Eiropā, kā arī informācijas pieejamība par transportlīdzekļu noslogojumu un to atrašanās vietu ļauj ātri aprēķināt piegādes izmaksas un atrast automašīnu īstajā vietā. pēc iespējas īsākā laikā un organizēt drošu salikto kravu piegādi.

Konteineru piegāde

Mūsu uzņēmumam ir pakalpojumu līgumi ar vairākām jūras kuģniecības līnijām, kā arī aģentu tīkls Eiropā, ASV, NVS un Tālo Austrumu valstīs, kas ļauj nodrošināt mūsu klientiem visizdevīgākos nosacījumus gan laika, gan cenas ziņā.

Auto transports

Mūsu transporta nodaļa specializējas starptautisko kravu autopārvadājumos starp Rietumeiropu, Centrāleiropu un Austrumeiropu, Skandināviju, Krieviju un NVS valstīm. Nodrošinām arī optimālo maršrutu plānošanu un piemērotāko transportlīdzekļu izvēli atkarībā no kravas īpašībām un klienta prasībām.

Ja rodas papildu jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums!

Tālrunis: +371 67146235  |  E-pasts: atlas@warehouse.lv